Header Ad

Kategórie

Najčítanejšie

Domov plný elegancie

Elegancia a minimalizmus sú kľúčom nie len ku krásnemu outfitu, ale rovnako aj k nezameniteľnému pocitu domova, ktorý tieto dve ingrediencie dokážu vytvoriť. Elegancia však neznemená nuda! Je to súhra farieb, materiálov a doplnkov, ktoré váš domov premenia na luxusné bývania. Luxus a pocit pohodlia  z vášho domova vykúzlia miesto, ktorého prah nebudete chcieť prekročiť.

Kombinácia prírodných materiálov je v súčasnosti naozaj trendy! Preto neváhajte ani vy a nakombinujte elegantné Hairpin nohy s masívnym drevom. Takéto kúsky pôsobia luxusným dojmom, ktorý si jednoznačne ukradne aj vaše srdce. Nožičky nájdete v rôznych farebných prevedeniach. Toto skutočne otvára možnosti vašej nikdy nekončiacej predstavivosti. Vy si tak budete môcť vychutnávať váš vysnený domov plnými dúškami.

Miesto, kde sme všetci spolu

Áno, každý jeden z nás má svoje povinnosti. Každý z nás sa ráno rozbehne do opačného smeru. A každý máme počas dňa rôzne skúšky, rôzne zážitky. Jedno nás však vždy spojí. Je to náš dokonalý jedálenský stôl, za ktorým sa každý večer spoločne usadíme a prehodnotíme naše dni, vyrozprávame naše zážitky a posťažujeme sa. Jedálenský stôl je teda srdcom nášho domu. Aj z toho dôvodu si mnohé dámy potrpia na jeho správny výber. Milé dámy, ak neviete nájsť perfektný stôl, mám pre vás riešenie! Vytvorte si ho samé. Pýtate sa ako to je možné? Nuž veru za pomoci praktických nôh k stolu sa váš sen môže premeniť na skutočnosť. Veď predsa nie je nič krajšie, ako keď si môžete napĺňať svoje vlastné predstavy.

Pravá podstata

Nezabúdajme však na to, že domov je v prvom rade tam, kde môžete byť samy sebou. Je to miesto, kde nebudete odsúdení. Miestom, na ktorom sa vždy stretnete s pochopením. Je to rodina. Sú to priatelia. Domov sú v podstate vždy ľudia a nie drahé čačky, nábytok, prestíž. Domov je útočiskom. Prineste teda do svojich domovov viac lásky ako materiálnych vecí.

    Zanechajte komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.*