Header Ad

Kategórie

Najčítanejšie

Chcete vyzerať lepšie a zdravšie? 5 jednoduchých vecí, ktoré môžete urobiť už dnes!

Nie ste spokojní so svojím vzhľadom? „Opustili“ ste sa počas lockdownu a potrebujete sa dať trocha dokopy? Žiaden problém. Máme pre Vás 5 tipov, ako zlepšiť svoj vzhľad a vyžarovanie, ktoré môžete aplikovať ešte dnes.

1. Účes

Mnoho z náš počas lockdownu a rôznych opatrení zabúda na pravidelnú návštevu kaderníčky či barbera. Pokiaľ chcete vyzerať lepšie a upravenejšie, práve toto by mohol byť dobrý štartovací bod. Poznáte ten pocit, keď vychádzate čerstvo ostrihaný / ostrihaná a cítite sa zrazu atraktívnejšie a sebavedomejšie? Je to príjemný pocit, však? Svieži účes či upravená brada vás hneď spravia o niekoľko percent atraktívnejším a zvýšené sebavedomie sa prejaví aj na vašom vystupovaní.

2. Úsmev

Smejte sa. Málo čo dokážte priniesť toľko pozitívnej energie a svetla, ako úprimný a priateľský úsmev. Ak si človek oblečie úsmev, hneď z neho srší lepšia energia. Ľudia vždy lepšie reagujú na príjemnú usmievavú tvár, ako na zachmúrenú chodiacu kôpku nešťastia. Ak chcete svoj úsmev trocha vylepšiť, vyskúšajte bielenie zubov! Existuje mnoho spôsobov bielenia, pri ktorých uvidíte prvé výsledky už po pár dňoch.

3. Oblečenie

Môžeme sa hrať na anti-materialistických mníchov z Tibetu, no pravda je taká, že na oblečení záleží. Zásadnou časťou nášho celkového vizuálu je práve oblečenie. Ide o prvý dojem. Neznamená to, že je potrebné nakúpiť drahé a značkové oblečenie. To vôbec. Je fajn sa však obliecť tak, aby sa na to dobre pozeralo. Čistota oblečenia v spoločnosti je samozrejmosťou, o ktorej snáď ani nie je potrebné písať.

4. Cvičenie a šport

Ľudia ktorí sa starajú o svoj zovňajšok, postavu a zdravie sú atraktívnejší. Tak to jednoducho je. Fyzická aktivita a psychická vyrovnanosť, či spokojnosť, idú ruka v ruke. Výsledky zo športu na svojej postave neuvidíte zo dňa na deň, no spokojnejší sám / sama so sebou sa budete cítiť už po prvom cvičení alebo behu.

5. Strava

Zdravá a vyvážená strava je potrebným doplnkom k predchádzajúcemu bodu. Pokiaľ jeme zdravšie, cítime sa lepšie a energickejšie. Odmenou je taktiež zdravšia pleť a pohodlnejšie trávenie.

    Zanechajte komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.*