Header Ad

Kategórie

Najčítanejšie

8 dôvodov prečo si zaobstarať bazén v záhrade

Inštalácia bazéna je pre niektorých impulzívnym rozhodnutím a pre iných pomalým, postupným a premysleným rozhodovacím procesom. Váhate nad kúpou bazéna na dvor? Prinášame niekoľko dôvodov, ktoré vám pomôžu pri rozhodovaní a možno vás rovno presmerujú na Pinterestové nástenky plné bazénových dizajnov.

Výhody bazéna vo dvore

1. Pridá hodnotu vášmu pozemku

Mnoho realitných maklérov sa domnieva, že nehnuteľnosti s bazénom majú o niečo vyššiu trhovú hodnotu ako tie, ktoré ho nemajú.

2. Osvieži estetickú stránku domu

Prvý dojem môže byť dôležitý. Bazén môže vášmu domovu dodať ten správny nádych, ktorý každého osloví. Bez ohľadu na to, aký dizajn bazéna si vyberiete, vždy bude dobre ladiť s estetikou vášho domova a urobí ho zaujímavejším a pestrejším.

3. Poskytne kvalitný čas s rodinou

Mať bazén je výhodou, pretože je to ďalšie miesto kde môžete tráviť chvíle s rodinou a vytvárať nové spoločné spomienky.

4. Zabezpečí dovolenku – aj keď doma

Dovolenky sú skvelá vec, no nie vždy práve najlacnejšia. S bazénom na dvore môžete mať exotickú teplú dovolenku aj u vás doma! Znížite tým cestovné náklady a ďalší súvisiaci stres najmä v tie roky, kedy treba siahať hlbšie do vrecka.

5. Je pre deti je výhra

Či už hovoríme o zapustených bazénoch, alebo populárnych nafukovacích bazénoch, nie je pochýb že deti milujú špliechať a hrať sa vo vode. Bazén je pre deti miestom zábavy, no je známe aj to, že bazénové aktivity môžu rozvíjať aj určité medziľudské a kognitívne zručnosti.

6. Prináša relaxáciu a žiadny stres

Život je čím ďalej tým zložitejší a rýchlejší. Bazén môže byť ideálnym miestom, kde sa uvoľniť a na všetko na chvíľu zabudnúť. Môžete si vybrať bazén s funkciami, ako je ohrievač alebo vírivé trysky. Relaxácia v bazéne je navyše benefit pre zlepšenie spánku.

7. Je párty, párty, párty!

Párty pri bazéne bývajú obľúbenejšie, aj napriek tomu, že v nich obvykle ľudia neplávajú. Bazén pôsobí ako centrálny bod, pretože ľudia sú vždy okolo neho. Navyše si môžete vybrať dizajn s luxusnejším nádychom a zakomponovať doňho aj vodopády a fontány. Stačí prelustrovať stránky. Pozrite sa napríklad na skvelé bazény Bestway.

8. Je dlhodobá investícia

Je veľa ľudí, ktorí sa obávajú inštalácie bazéna a to najmä kvôli množstvu pozornosti, ktorú si vyžaduje z hľadiska údržby. Údržba bazéna však nie je taká únavná ako sa zdá a nezaťaží vaše vrecko a to najmä z dlhodobého hľadiska. Bazénové konštrukcie sú pevné a odolné, vďaka čomu vydržia dlhšie. Všetko závisí od vášho výberu. Bazén vo všeobecnosti obstojí skúške času, a teda aj funkčná a kvalitná investícia.

    Zanechajte komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.*